Написати рівняння реакцій за відповідною схемою: K K2O KOH KCl Fe(OH)3 Fe2O3 Fe


Ответы на вопрос

Отвечает Рустамов Эмиль.

Ответ:

Объяснение:

4K + O2 = 2K2O

K2O + H2O = 2KOH

KOH + HCl = KCl + H2O

2Fe(OH)3 -> Fe2O3 + 3H2O

Fe2O3 + 3Mg = 3MgO + 2Fe