Обчисліть моликулярну масу K2MnO2​


Ответы на вопрос

Отвечает Власюк Андрій.

Ответ:

Mr(K2MnO2) = Ar(K) * 2 + Ar(Mn) + Ar(O) * 2 = 39.0983 * 2 + 54.938045 + 15.9994 * 2 = 165.133445

Объяснение: