Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі послідовні перетворення. а) С

---> СО ---> СО² б) S ---> SO² ---> SO³

Ответы на вопрос

Отвечает Весна Элиза.

2C + O₂ t° 2CO

2CO + O₂ 2CO

S + O₂ t° SO₂

SO₂ + NO₂ t° SO₃ + NO

Отвечает Пузин Слава.

Ответ:

Объяснение:

С + H2O = CO + H2 (t>1200C)

CO + ZnO = Zn + CO2

S + O2 = SO2

2SO2 + O2 = 2SO3  (t, kat)