Яка маса натрій гідроксиду утвориться якщо 2 моль натрій оксиду прореагуав з водою


Ответы на вопрос

Отвечает Панасенко Ілона.

Ответ: 160 г

Дано:

n(Na2O) = 2 моль

Знайти:

m(NaOH)-?

Объяснение:

Cкладаємо РХР:

Na2O + H2O = 2NaOH

З РХР бчимо, що n(NaOH) = 2n(Na2O), тобто n(NaOH)=2*2 моль=4 моль

M(NaOH) = 40 г/моль

m(NaOH) = n*M = 4 моль*40 г/моль = 160 г

Відповідь: 160 г