1. Унаслідок взаємодії магнію кількістю речовини 0,1 моль з киснем утворюється магній оксид масою

(а) 1г; (б) 2 г; (в) 3 г; (г) 4 г. Можна через дано будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Французова Алина.

Ответ:

ЛОВИ

Объяснение:

2Mg+O2=2MgO

n(Mg)=0,1 моль

n(Mg)/n(O2)=2/1=n(O2)=0,05 моль

V(O2)=22,4 л/моль * 0,05 моль=1,12 л

n(Mg)/n(MgO)=1/1=n(MgO)=0,1 моль

m(MgO)=0,1 моль * 40 г / моль=4 г

ответ : 1.12 л,4 г