Обчисліть маси продуктів реакції ( Кальцій оксиду і Карбон оксиду ) розкладу вапняку CaCO3

кількістю речовин 4 моль​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Степан.

Ответ:

Объяснение:

      4 моль             Х г                 Х г

   CaCO3      =       CaO      +       CO2

n=1 моль              n=1 моль            n=1 моль

                        М = 56 г/моль        М = 44 г/моль

                        m=56 г                    m=44 г

4 моль  СаСО3   -  Х г  СаО

1 моль   СаСО3   -  56 г  СаО

m(CaO) = 4 * 56 / 1 = 224 г

4 моль  СаСО3    -   Х г    СО2

1 моль    СаСО3   -   44 г   СО2

m(CO2) = 4 * 44 / 1 = 176 г