обчисліть відносну молекулярну масу речовини, до складу якої входять елементи калій 43,09%, хлор

39,23%, оксиген 17,68%​

Ответы на вопрос

Отвечает Скороход Валерия.

Ответ:

Мr(KClO)=Ar(K) +Ar(Cl) + Ar(O)=39+35,5+16=90,5

Объяснение:

Ну вот так правильно?