Скільки грамів всього становлять: а) 2 моль H3PO4; б) 0,5 моль NaOH; в) 10 моль HNO3; г) 0,25

моль CuO?

Ответы на вопрос

Отвечает Шах Макс.

Ответ:

m=n*M

m(H3PO4)=2*(3+31+4*16)=2*98=196 г

m(NaOH)=0,5 *(23+1+16)=0,5*40=20 г

m(HNO3)=10*(1+14+16*3)=630 г

m(CuO)=0,25*(64+16)=0,25*80=20 г