Задача з хімії Визначити масу карбонатної кислоти , що утворилася при взаємодії карбон (IV)

оксиду об'ємом 2.24 л(н.у.) з водою.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кренделёв Данила.

Ответ:6,2г

Объяснение:

2,24л________х грам

CO2 + H2O –>H2CO3

1моль_______1моль

22,4л_________62г

х(H2CO3)=2+12+16×3=62г

х(СО2)=Vm×n(нью)=22,4×1=22,4л

І тепер за пропорцією знаходимо масу:

х(H2CO3)=62×2,24/22,4=6,2 грами

*(лінії поставила замість пропуска, бо в купі пише)