Пажалуста Памагітє!!!!!!!!!!!!!!!! Обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині, який

утворюється в результаті змішування 20 г цукру і 180 г води (10%).

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Влада.

Ответ:

0,1 або 10%

Объяснение:

m(цукру) =20г

m(води)=180г

w(цукру) - ?

w(цукру)=m(цукру)/m(цукру)+m(води)

w(цукру)=20/20+180=20/200=0,1 або 10%