3) Підберіть коефіцієнти до хімічних рівнянь: 1) КСlO3 = KCl + O2; 2) Mn + O2 = Mn2O7; 3) P + O2 =

P2O5; 4) HgO = Hg +O2; 5) Fe(OH)3 = Fe2O3 + H2O; 5) Zn + O2 = ZnO: 6) Al + O2 = Al2O3; 7) KMnO4 = K2MnO4 + MnO2 + O2; 8) Ca + O2 = CaO; 9) FeO + O2 = Fe2O3; 10) AL(OH)3 + HCl = ALCL3 + H2O/

Ответы на вопрос

Отвечает Григорян Давид.

Ответ:

2KClO3 = 2KCl + 3O2

4Mn + 7O2 = 2Mn2O7

4P + 5O2 = 2P2O5

2HgO = 2Hg + O2

2Fe(OH)3 = Fe2O3 + 3H2O

2Zn + O2 = 2ZnO

4Al + 3O2 = 2Al2O3

2KMnO4 = K2MnO4 + MnO2 + O2

2Ca + O2 = 2CaO

4FeO + O2 = 2Fe2O3

Al(OH)3 + 3HCl = AlCl3 + 3H2O

Объяснение: