Обчисли масу цукру, який міститься у 200 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 6,4% * 2

бали​

Ответы на вопрос

Отвечает Токарь Владимир.

Ответ:

m(р-ну) 200г

W(р-ни) 6,4%

m(р-ни)= 200*6,4/100=12,8г

Объяснение:

Ніби так))))

Отвечает Степанова Александра.

Ответ:

12,8г.

Объяснение: