У воді масою 114 г розчинили сіль нітрат NaNО3 масою 36 г. Яка масова частка солі в розчині? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Юлия.

Ответ:

Объяснение:

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 36 + 114 = 150 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 36 / 150  *100% =24%