Маса розчину-400 г, а маса солі-8г, яка маса води-? w-?​


Ответы на вопрос

Отвечает Торебаева Мими.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 400 г

m(в-ва) = 8 г

Найти

m(р-ля)

W(в-ва)

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)   *100% = 8 / 400  *100% = 2 %

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 400 - 8 = 392 г

Отвечает Харитонов Евгений.

Ответ:

Маса води – 392 г

Масова частка речовини – 2%

Объяснение:

Дано:

m(розчину)=400 г

m(солі)=8 г

Знайти:

m(води)=?

ω(солі)=?

Розв'язання:

m(води)=400-8=392 г

ω(солі)=8/400=0,02=2%