41. У 89 г води розчинили 20 г солі. Розрахувати масовучастку солі в розчині.​


Ответы на вопрос

Отвечает Моргунов Роман.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 20 г

m(р-ля) = 89 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 20 + 89 = 109 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 20 / 109  *100% =18%