Як зміниться концентрація розчину якщо до 60г 5% розчину солі долити 10 г води


Ответы на вопрос

Отвечает Пантелеева Наталья.

Ответ:

4%

Объяснение:

m1= 60г

w1=5%=0,05

+m(води)=10г

w2-?

w=(m(солі)/m(розчину))*100%

m(солі)= 60*0,05=3г

m2=60+10=70г

w2=3/70*100%=4%