Обчисліть масову частку речовини у розчині якщо у 120г води розчинили 30г цукру​


Ответы на вопрос

Отвечает Козубенко Матвей.

W (р.р.) = m (р.р.) / m (р-ну)

m (р-ну) = m (води) + m (цукру) = 120 + 30 = 150 г

m (р.р.) = m (цукру) = 30 г

W (р.р.) = 30 / 150 = 0,2 × 100 = 20%