Обчимдити масову частку цукру у розчині, що містить 35 г цукру і 105 г води​


Ответы на вопрос

Отвечает Калесникова Вика.

Объяснение:

1) знаходимо масу розчину

m=105+35=140г

2) знаходимо масову частку цукру в цьому розчині

w= 35/140*100%= 25%