Виберіть правильну формулу нітроген(V) оксиду:N203NON205NO2​


Ответы на вопрос

Отвечает Білевич Уляна.

Ответ:

N2O5

Объяснение:

У Нітрогена валентність 5 , а у Оксигена - 2 :

V II

N O

2 × 5 = 10; N - 10 ÷ 5 = 2 , a O - 10 ÷ 2 = 5 то утримуємо : N2O5 .