При взаємодії лужного металу масою 4,6 г з водою виділилось 0,1 моль водню.Визначити метал ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бурмистрова Арина.

Ответ: Na

Объяснение: При взаємодії з лужним металом маємо таку формулу. X + H2O =XOH + H2

Розтавимо коефіцієнти. Маємо:

2 X+ 2H2O = 2XOH + H2

Знайдемо полярну масу 2Х = 4,6:0,1моль= 46 г/ моль

Х= 23 г/моль

Х = Na