Закінчити можливі рівняння хім. реакцій 1. Na + CuCl2 = 2. Zn + AgNO3 = 3. Mn(II) + Al2(SO4)3 =

4. Fe(II) + Pb(NO3)2 = 5. NiCl2 + Ca = 6. FeBr3 + Zn = 7. Cu(II) + FeSO4 = 8. Cr(III) + HgSO4 = Увага! Обов'язково ставте валентності металу та кислотного залишку! Змінні валентності металів я вказала.

Ответы на вопрос

Отвечает Горячева Кристина.

Ответ:

2Na + CuCl2 = Cu + 2NaCl

Zn + 2AgNO3 = Zn(NO3)2 + 2Ag

3Mn + Al2(SO4)3 = 3MnSO4 + 2Al

2Fe + Pb(NO3)2 = 2FeNO3 + Pb

NiCl2 + 2Ca = Ni + 2CaCl

2FeBr3 + 3Zn = 3ZnBr2 + 2Fe

2Cu + 2FeSO4 = 2Fe + Cu2(SO4)2

2Cr + 3HgSO4 = Cr2(SO4)3 + 3Hg

Объяснение: