Срочно Проробіть досліди, які відповідають схемі хімічних перетворень CuO → CuSO4 → Cu(OH)2 →

CuO. У висновку поясніть, які знання про класи неорганічних сполук дозволяють здійснювати запропоновані перетворення.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.

Ответ:

1) CuO + SO3 = CuSO4

2) CuSO4 + 2NaOH = Cu(OH)2 + Na2SO4

3) Cu(OH)2 = CuO + H2O

Объяснение: Знания о оксидах - основных и кислотных для получения соли

Знания о солях и щелочах с образованием другой соли и другого основания

Разложения оснований на оксиды