Перетворіть словесні схеми на рівняння реакцій: а) літій оксид + вода = літій гідроксид; б)

натрій оксид + вода = натрій гідроксид; в) барій оксид + вода = барій гідроксид. Вкажіть до якого типу належать реакції ( сполучення чи розкладу).

Ответы на вопрос

Отвечает Грейсман Элла.

Ответ:

Объяснение:

Li2O + H2O = 2LiOH  (соединение)

Na2O + H2O = 2NaOH   (соединение)

BaO + H2O = Ba(OH)2  (соединение)