Народ спасайте в мене зараз Контрольна робота до кінця залишилось 5-10 хв СРОЧНОООООООО !!!!!! 10

балів 9.Визначте масові частки хімічних елементів у сполуці ванадій (V) оксид.___________________________________________________________________________10.При взаємодії сульфідної кислоти (Н2S) з киснем масою 5 г було одержано воду масою 4 г та сульфур (ІV) оксид масою 7 г. Складіть рівняння реакції та обчисліть масу витраченої сульфідної кислоти. ____________________________________________________________________________11.Допишіть рівняння реакцій до кінця запишіть загальну суму коефіцієнтів.а) Mg + O2→ MgO б) NH3→ N2 + H2 в) H2S + O2→ S + H2OЗагальна сума коефіцієнтів усіх рівнянь_____________​

Ответы на вопрос

Отвечает Голуб Дмитрий.

Ответ:

9. Дано:|. Розв'язок:

V2O5. |. W=(n•Ar) ÷Mr

| Mr(V2O5)=51•2+16•5=

-------------| =182

W(V2)-? | W(V2)=(2•51)÷182=

W(O5)-? | =0.56 або 56%

| W(O5)=(5•16)÷182=

| = 0.44 або 44

Тільки на 9 відповів дальше не знаю