Задача 3.Обчислити масову частку цукру в розчині, приготовленому при розчиненні 50 г цукру в 250 г

води. (6,25%)

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

m(р-ну)=m(цукру)+m(води)=50+250=300г

w(цукру)=m(цукру)/m(р-ну)*100%=50/300*100=16,7%

Объяснение: