Амоніак синтезують з азоту й водню. Обчисліть, яка кількість речовини водню вступає у реакцію з 2

моль азоту. Яка кількість речовини амоніаку при цьому утворитися?

Ответы на вопрос

Отвечает Киселева Елена.

Объяснение:

2 моль. Х моль. Х моль

N2. +. 3H2. = 2NH3

n=1 моль. n=3 моль. n=2 моль

2 моль N2. -. Х моль. Н2

1 моль. N2. -. 3 моль Н2

n(H2)=2*3/1=6 моль

2 моль. N2. -. Х моль. NH3

1 моль. N2. -. 2 моль. NH3

n(NH3)=2*2/1=4 моль