За рівнянням реакції: CuO + H2 = Cu + H2O визначте, яка маса мідівідновиться воднем кількістю

речовини 2 моль?

Ответы на вопрос

Отвечает Акимов Андрей.

CuO + H₂ = Cu + H₂O

n(H₂) = 2 моль

по условию: n(Cu) = n(H₂) = 2 моль

Чтобы найти массу меди, воспользуемся формулой:

m = n × M

M(Cu) = 64

m(Cu) = 64 × 2 = 128 г

Ответ: 128 г