Скільки грамів аміноетанової кислоти прореагує з 16 г Кальцію? Скільки літрів водню при цьому

виділиться?

Ответы на вопрос

Отвечает Kolchuk Yana.

Ответ:

1. Ca + H2SO4 = CaSO4 + H2

n(Ca)=4моль

n(H2)=8моль

V=8*22.4=179.2 л.

2. 2Mg + O2 = 2MgO

n(MgO) = 0.4 моль

n(Mg) = 0.4 моль

m(Mg)= 9.2г

Объяснение: