5. У наведенному переліку речовин виберіть ті, що реагують між собою. Складіть рівняння

відповідних реакцій: купрум(ІІ) оксид, вода, сульфур(VI) оксид,натрій гідроксид, хлоридна кислота, магній сульфіт.​

Ответы на вопрос

Отвечает Галс Гуля.

Ответ:

Объяснение:

CuO + SO3 = CuSO4

CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O

SO3 + H2O = H2SO4

SO3 + 2NaOH = Na2SO4 + H2O

NaOH + HCl = NaCl+ H2O