Яка маса солі і обєм газу утворится при взаємодії 20г кальцію з сульфатною кислотою​


Ответы на вопрос

Отвечает Хоронеко Диана.

Ответ:

Объяснение:

   20 г                                       Х г                 Х л

   Ca       +       H2SO4    =     CaSO4     +    H2

n=1 моль                            n=1 моль               n=1 моль

М=40 г/моль                  М = 136 г/моль      Vm=22,4 л/моль

m=40 г                            m=136 г                   V = 22,4 л

20 г  Са    -   Х г   CaSO4

40 г  Са    -   136 г  CaSO4

m(CaSO4) = 20 * 136 / 40 = 68 г

20 г  Са    -   Х л   Н2

40 г   Са   -   22,4 л  Н2

V(H2) = 20 * 22,4 / 40 = 11,2 л