Обчисліть масу Бутану - 1,3 дієну, та об'єм кисню, що вступлять у реакцію горіння, якщо утворився

карбон (4) оксид кількістю речовини 2 моль ​

Ответы на вопрос

Отвечает Каширец Денис.

Ответ:

дано

n(CO2)  = 2 mol

-----------------------

m(Бутану - 1,3 дієн) - ?

V(O2) - ?

          X mol                    Ymol  2 mol

2H2C=CH - CH=CH2 + 11O2-->8CO2+6H2O

         2 mol                    11 mol    8 mol

n(H2C=CH - CH=CH2) = 2*2 / 8  = 0.5 mol

M(H2C=CH - CH=CH2) = 54 g/mol

m(H2C=CH - CH=CH2) = n(H2C=CH - CH=CH2) * M(H2C=CH - CH=CH2) = 0.5 * 54 = 27 g

n(O2) = 11*2 / 8 = 2.75 mol

V(O2) = n(O2) * Vm = 2.75 * 22.4 = 61.6 L

ответ 27 гр , 61.6 л

Объяснение: