В 300 г води розчинили 60 г етилового спирту. Масова частка становить:


Ответы на вопрос

Отвечает Сакевич Дима.

Ответ:

16,67%

Объяснение:

формула для обчислення масової частки розчиненої речовини у розчині:

ω(речовини)=m(речовини)/m(розчину)  *100%

m(розчину) = 300+60=360г

ω(етилового спирту)=60/360 *100%=16,67%