Обчисліть об'єм кисню, який необхідно взяти для спалювання енанолу об'ємом 3 л.


Ответы на вопрос

Отвечает Костырин Андрей.

2C2H6+7O2=4CO2+6H2O

n=2 моль. n=7 моль

Vm=22,4 л/моль. Vm=22,4 л/моль

V=44,8 л/моль. V=156,8 л/моль

3 л C2H6 - х л О2

44,8 л С2Н6 - 156,8 л О2

V(О2) = 3*156,8/44,8=10,5 л

Удачи!!!!!!!!!