Написати рівняння реакції, за допомогою яких можна здійснити такі ланцюжки перетворень

Срочьнооооооо добавлю балы!!! 1. C-OC-CO22.S-SO2-SO3 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ:

1. O2 + 2C = 2CO (t)

O2 + 2CO = 2CO2

2. O2 + S = SO2 (t)

O2 + 2SO2 =2 SO3