2. Виведіть формулу одноатомного насиченого спирту, молярна маса якого становить 46 г/моль.

Обчисліть масові частки елементів у сполуці.

Ответы на вопрос

Отвечает Юшкина Полина.

Ответ:

формула одноатомного насиченого спирта - CnH2n+1OH

CnH2n+1OH= 46

12n+2n+1+16+1 = 46

14n = 46 - 18

14n = 28

n= 2

C2H5OH

M(C2H5OH) = 12*2+1*5+16+1 = 46 g/mol

W(C) = 12*2 / 46 * 100% = 52.17%

W(H) = 1*5+1 / 46 * 100% = 13.04 %

W(O) = 16 / 46 * 100% = 34.79%

Объяснение: