Яка маса солі, утвориться при взаємодії магній оксиду із розчином оцтової кислоти масою 750г масова

частка кислоти в якому становить 36%. пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

2CH3COOH + MgO → Mg(CH3COO)2 + H2O

М (Mg(CH3COO)2) = 142г/моль

М (CH3COOH) = 60г/моль

m (CH3COOH) = 750×36%/100%=270г

n (CH3COOH) = 270/60=4.5моль

n (Mg(CH3COO)2) = 4.5/2=2,25 моль

m (Mg(CH3COO)2) = 2,25×142=319.5г

Ответ: 319,5г