Обчисліть об‘єм газу що утворився при зануренні у воду натрію масою 34,5 гсрочно пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Цыкалов Артём.

Ответ:

16,8 л

Объяснение:

2Na+2H2O =2NaOH+H2

34,5/46 =x/22,4

X=(34,5×22,4)/46 =16,8 (л)