Допиши схеми хімічних реакцій: AL + O2 = ; Ca + O2 =; CH4 + O2 =. У відповіді вкажіть суму всіх

коефіцієнтів. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шибанова Владислава.

Ответ:

4Al (порошок)+ 3O2 → 2Al2O3

4+3+2=9

2Ca + O2 → 2CaO

2+1+2=5

CH4 + O2 → C + 2H2O (Неполное сгорание метана.)

1+1+1+2=5

CH4 + 2O2 → CO2 + 2H2O (Сгорание метана в кислороде.)

1+2+1+2=6

Объяснение: