Обчисліть масу 1,5 моль купрум(ІІ) гідроксиду.​


Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Артём.

Ответ:

Маса 1,5 моль купрум (II) гідроксиду - 147 грам.

Объяснение:

Дано:

v(Cu(OH)₂) = 1,5 моль

Знайти: m(Cu(OH)₂).

Розв’язок:

m = v * M, де m - маса реч-ни, v - кількість реч-ни, M - молярна маса реч-ни.

M(Cu(OH)₂) = 64 + 16 * 2 + 1 * 2 = 64 + 32 + 2 = 98 г/моль

m(Cu(OH)₂) = 1,5 моль * 98 г/моль = 147 г

Відповідь: m(Cu(OH)₂) = 147 г.