Знайти процентну концентрацію розчину нітратної кислоти, 1 л якого містить 224 г нітратної кислоти

(p=1,12г/мл). За рання дякую!

Ответы на вопрос

Отвечает Davlatov Alimjan.

Ответ:

Массовая доля азотной кислоты равна 20 %

Объяснение:

Дано

m(HNO3)=224 г

V(раствора)=1 л=1000 мл

p(раствора)=1.12 г/мл

Найти

w(HNO3)-?

Решение

m(раствора)=p(раствора)*V(раствора)=1.12*1000=1120 г

w(HNO3)=100*m(HNO3)/m(раствора)=224*100/1120=20 %