1. Визначити масу купрум (II) хлориду і води, необхідної для приготування 300 г розчину з масовою

часткою солі 15%. 2. Обчисліть молярну концентрацію калій гідроксиду, у 750 мл розчину якого міститься 84 г цього лугу. 3. Розрахуйте молярну концентрацію еквівалента в розчині кальцій гідроксиду, молярна концентрація якого 54,75 моль/л. 4. До розчину кальцій хлориду прилили 50 г розчину калій карбонату з масовою часткою розчиненої речовин 0,4 і густиною – 1,1 г/мл. Яка маса кальцій хлориду узята?

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдов Егор.

Ответ:

1) 134 г/моль CuCl2 и 121 г/моль H2O

Объяснение:

1) m (вещества) = w(вещества) × m (раствора)

300×0,15 = 45г — m соли

300 - 45 = 255г — m CuCl2 + H2O

m(CuCl2) = 64 (молярная масса Cu) + 35 + 35 (молярная масса 2-х атомов хлора) = 134 г/моль

CuCl2 — 134 г/моль

H2O = 255-134 = 121 г/моль

сорян бро только первая задача:(