10мл 10%-вого рочину(густина дорівнює 1,056г/мл) нітратної кислоти змішали з 100мл 30%-вого розчину

(густина дорівнює 1,184г/моль) нітратної кислоти . Знайдіть 1)Масу першого розчину 2)Масу розчиненої речовини в першому розчині 3)масу другого розчину 4)масу розчиненої речовини в другому розчині 5) процентну концентрацію кінцевого розчину

Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Елизавета.

Объяснение:

m первого раствора = V×p = 10мл × 1,056г/мл = 10,56г

m кислоты в первом растворе = m раствора × w% кислоты / 100% = 10,56×10%/100%= 1,056г

m второго раствора = V×p = 100мл × 1,184г/мл = 118,4г

m кислоты во втором растворе = m раствора × w% кислоты / 100% = 118,4×30%/100%= 35,52г

m полученного раствора = 10,56 + 118,4 = 128,96г

m кислоты общая = 1,056 + 35,52 = 36,576г

w% кислоты в полученном растворе = 36,576×100%/128,96=28,36%

Отвечает DELETED.

Ответ:

вот єто ответ

Объяснение: