2h2o=o2+2h2 який об'єм водню можна отримати при розкладі 27г води​


Ответы на вопрос

Отвечает Гайнутдинова Диляра.

Відповідь:

2H2O=2H2+O2

M(H2O)=18г/моль

n(H2O)=27/18=1,5моль

nH2O:nH2=1:1

n(H2)=1,5моль

V(H20)=-22,4*1,5=33,6л

Пояснення: