Як це вирішуватитакі задачі KOH+CuCl2=​


Ответы на вопрос

Отвечает Михеева Екатерина.

Ответ:

CuCl2 + 2KOH=Cu(OH)2 + 2KCL

Cu2{+} + 2Cl{-} + 2K{+} + 2OH{-} =Cu(OH)2 + 2K{+} + 2Cl{-}

 Cu{2+} + 2OH{-}=Cu(OH)2

Объяснение: