визначте об'єм повітря, що затрачається для спалювання суміші пропану і бутану об'ємом 20л

(н.у.,об'ємне співвідношкня газів 1:1)​

Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Відповідь:

Пояснення:

С3Н8 + 5О2 = 3СО2 + 4Н2О

1 --------5

10 ------х

х= 50 л О2

2С4Н10 + 13О2 = 8СО2 + 10Н2О

2 ------------13

10 -----------х

х = 65 л О2

50 + 65 = 115 л О2

115 -----21%

х ---------100%

х =547,6 л воздуха