‼️ Пожалуйста решите‼️ Каталічним окисненням сірчистого газу об'эмом 56х л (н.у.) добули сульвур

(VI) оксид, масова частка виходу якого становить 75 %. Обсичліть масу добутого оксиду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Артюшкин Никита.

Відповідь:

2SO2+O2=2SO3

M(SO3)=80г/моль

n(SO2)=56/22,4=2,5моль

nSO2:nSO3=2:2=1:1

n(SO3)=2,5моль

m(SO3)=2,5*80*75/100=150г

Пояснення: