3. Під час взаємодії 6г двовалентного металу із розведеною сульфатною кислотою утворилося 0, 25

моль водню. Який це метал ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Немченков Алексей.

Объяснение:

Me + H2SO4 = MeSO4 + H2↑

n(Me)=n(H2)

M(Me)=x

n(Me)=m:M=6:x

6:x=0.25

x=24 г/моль. неизвестный элемент это магний.

Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2↑