. Мідний купорос масою 35 г розчинили у воді масою 165 г. Обчисліть масову частку купрум(ІІ)

сульфату в добутому розчині. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 35 г

m(р-ля) = 165 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 35 г + 165 г =200 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 35 / 200  *100% =17,5 %