Який об'єм вуглекислого газу утвориться внаслідок спалювання 56 г етанолу?​


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Александра.

Який об'єм вуглекислого газу утвориться внаслідок спалювання 56 г етанолу?​

С2Н5ОН + 3О2 = 2СО2 + 3Н2О

молярна маса етанолу = 24+6+16 = 46 г/моль

кількість речовин етанолу = 56/46 = 1.2 моль

кількість речовин вуглекислого газу = 1.2*2 = 2.4 моль

об'єм = 2.4*22.4 = 53.04 л