запишіть формули та визначте відносну молекулярну масу наступних сполук: а) сульфура V| оксид. б)

алюмінію карбід в) гідрогену фосфід г) цинку нітрид​

Ответы на вопрос

Отвечает Милютин Илья.

Объяснение:

а) сульфура V| оксид. SO2

M(SO2)= 32+2•16=64г/моль

б) алюмінію карбід Al4C3

М(Al4C3)=27•4+12•3=144г/моль

в) гідрогену фосфід PH3

M(PH3)=31+1•3=34г/моль

г) цинку нітрид Zn3N2

M(Zn3N2)=65•3+14•2=,224г/моль